KAPELLVEIEN HABILITERINGSSENTER

Kontaktskjema

Send oss gjerne en melding, og vi tar kontakt tilbake så fort vi har mulighet.

Hvis du vet hvem du skal kontakte, send gjerne en direkte mail fra listen til høyre


Navn:
E-mail:
Telefon:
Emne:
Melding:

 

  

Navn Stilling Telefon       
 Email adresse
Turid Ommundsen Dagl. leder 908 41 876 turid.ommundsen@kapellveien.no
Trine Brunvand Ass.dag.leder 489 95 326 trine.brunvand@kapellveien.no
Sentralbord   22 79 73 00 post@kapellveien.no
Mona Haaberg Pedersen Sekretær 22 79 73 00 post@kapellveien.no
Mabel Basmo Sekretær 22 79 73 00 post@kapellveien.no
Jon Arne Farsethås Psykolog 489 94 813 jon.arne.farsethaas@kapellveien.no
Anette Mølmen Psykolog 489 95 323 anette.molmen@kapellveien.no
Roy Aronsen Psykolog 489 95 324 roy.aronsen@kapellveien.no
Line Marie Bang Psykolog Permisjon line.bang@kapellveien.no
Sigrid T Kroken Psykolog 406 24 077 sigrid.kroken@kapellveien.no
Kjersti K. Lohne Psykolog 406 35 182 kjersti.lohne@kapellveien.no
Beate Monsen Fagkonsulent      489 94 817 beate.monsen@kapellveien.no
Guri Tessem Fagkonsulent 489 94 814 guri.tessem@kapellveien.no
Ellen Crook Fagkonsulent 452 98 292 ellen.crook@kapellveien.no
Rita Nilsen Fagkonsulent Permisjon rita.nilsen@kapellveien.no
Thomas Haugerud         
Fagkonsulent 489 95 327 thomas.haugerud@kapellveien.no
Ingvild Øiene Fagkonsulent 489 95 325 ingvild.oiene@kapellveien.no
Maren Tangen Waitz Fagkonsulent 407 66 978 maren.tangen.waitz@kapellveien.no
Ingunn Midttun Fagkonsulent 915 81 108 ingunn.midttun@kapellveien.no
Karianne Myren Fagkonsulent 489 94 812 karianne.myren@kapellveien.no
Manuela Dora Deiss Fagkonsulent 464 41 813 manuela.deiss@kapellveien.no
Silja Angellsen Fagkonsulent 922 52 770 silja.angellsen@kapellveien.no
Åsne Sandvik Fagkonsulent 406 17 479 asne.sandvik@kapellveien.no
Sophia W.Carlsen Fagkonsulent 454 15 870 sophia.carlsen@kapellveien.no
Mari Østgaard Fagkonsulent 924 78 661 mari.ostgaard@kapellveien.no
Hilde Hauge Fagkonsulent 489 95 321 hilde.hauge@kapellveien.no
Lena Sverkmo Fagkonsulent 407 67 099 lena.sverkmo@kapellveien.no
Kjetil Asprusten Fagkonsulent 489 94 811 kjetil.asprusten@kapellveien.no
Margret Gudmundsdottir      
Fagkonsulent 454 29 254
margret.gudmundsdottir@kapellveien.no 
Kristin Elling Fagkonsulent 455 01 508 kristin.elling@kapellveien.no
Stella Therese Hansen Fagkonsulent 489 95 320 Stella Therese Hansen

Om oss

Kapellveien habiliteringssenter er en ideell virksomhet drevet av stiftelsen Nordre Aasen.
Kapellveien ble etablert i 1973 og ligger sentralt i Oslo, lokalisert i rolige omgivelser på Grefsen / Kjelsås.

Kontaktinfo

Kapellveien 6, 0487 Oslo
Post@kapellveien.no
Tlf:  +47 22 79 73 00
Fax: +47 22 79 73 10